one page website builder

SIFIR RİSK'İN ÖYKÜSÜ...

SIFIR RİSK GRUP'un başlangıcı, kurduğumuz ilk şirket olan SIFIR RİSK OSGB'ye dayanır. Adına uygun biçimde "İşyerlerinde sıfır risk" anlayışı ile 2014 yılı başında hizmete giren SIFIR RİSK OSGB kısa sürede sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Başta İstanbul ve çevre iller olmak üzere zaman içinde tüm Türkiye'ye hizmet verir hale gelen SIFIR RİSK OSGB, sektöre aktardığı deneyimleriyle fark yaratan bir kurumun oluşmasını sağlayan Dr. M. Salih HARTAVİ'nin önderliğinde büyük projelerde Türkiye'nin sayılı firmalarına OSGB hizmeti vermiştir ve vermeye de devam etmektedir.

SIFIR RİSK'in OSGB sektöründe edindiği deneyim ve şirketin iç kaynaklı dinamik yapısı kısa sürede şirket yöneticilerini daha geniş bir yelpazede daha etkin hizmet sunumu konusunda arayışa itmiştir. Bu çerçevede, OSGB alanındaki çalışmaları da destekleyecek biçimde 2015 yılı başında SIFIR RİSK SAĞLIK kurulur. İşyerlerinin, çalışanları için ihtiyaç duyduğu ve mevzuat gereği yaptırmak zorunda olduğu periyodik sağlık kontrollerinin çalışma verimliliğini en az etkileyecek biçimde işyerinde yapılmasını sağlayan MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİ bu yeni şirket bünyesinde organize edilir. Tasarımı özel olarak yaptırılan MOBİL SAĞLIK ARAÇLARI ile verilen Mobil Sağlık Hizmetleri kapsamında, kurulduğumuz günden bu yana sayısı 100'ü aşkın işyerinde binlerce işçinin sağlık kontrolü, tetkik ve tahlili iş kaybını en aza indirecek biçimde işyerlerinde yapılmıştır. 

2015 yılı içinde SIFIR RİSK SAĞLIK bünyesinde yeni bir hizmet daha verilmeye başlanır: AMBULANS HİZMETLERİ. SIFIR RİSK, uzman ve deneyimli personel ile yönetilen tam donanımlı ambulans araçlarla ihtiyaç duyulduğu her an, 7 gün 24 saat özel ambulans hizmeti vermektedir.

2015 yılı sonlarında SIFIR RİSK hem yer bakımından hem de sunduğu hizmetler bakımından genişlemeye devam eder. OSGB hizmetini tüm Türkiye'ye aynı etkinlikte sunmayı hedefleyen SIFIR RİSK, 2015 yılı Aralık ayında Ankara'da ilk şubesini açar. Uzman ve deneyimli personelin istihdam edildiği Ankara Şubesi SIFIR RİSK'in hizmetlerini İç Anadolu Bölgesi'ne artık daha etkin sunmaktadır. Merkezden sunulan hizmetlerde de çeşitlilik artmaktadır. SIFIR RİSK'in hizmet portföyüne ARAÇ KİRALAMA, İNŞAAT ve DANIŞMANLIK eklenir.

MİSYONUMUZ

İş alanımızı oluşturan tüm sektörlere hizmetlerimizi daha kaliteli, nitelikli, hızlı, güvenilir ve etkin biçimde sunabilmek amacıyla iş ağımızı geliştirerek müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde Grup şirketlerimizin etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla uzmanlıklarımıza bağlı kalarak kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, bulundukları sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşlarını oluşturmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

ŞİRKETLERİMİZ

Sıfır Risk Grup, hizmetlerini en etkin biçimde sunabilmek için hizmetlerinin niteliklerine uygun biçimde farklı şirketler altında örgütlenmiştir. 

Sıfır Risk OSGB

SIFIR RİSK OSGB

SIFIR RİSK SAĞLIK

SIFIR RİSK'İ TERCİH EDENLER

Hizmet verdiğimiz sayısız işletmelerden bazıları...

ADRES
Oruç Reis Mahallesi Giyimkent Sitesi
Vadi Caddesi No: 166/A
Esenler / İSTANBUL